Wyprzedaż w YETI – wybrane śpiwory puchowe z urodzinowym rabatem 20%

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem sezonu letniego oferujemy naszym Klientom wybrane śpiwory puchowe z rabatem urodzinowym 20%. Są to: śpiwór puchowy Boulder 300 w kolorze czerwonym, śpiwór puchowy Boulder 450 w kolorze czarnym oraz śpiwory puchowe dwukolorowe GT II 400 i GT II 600 na 195 cm w kolorze czarny/czerwony.

Śpiwory puchowe typu boulder znakomicie nadają się na wiosenne biwaki pod namiotem, nawet jeśli w nocy temperatura spadnie do ok. 0 st. C. Są lekkie (600-800g) i po skompresowaniu zajmują niewiele miejsca w plecaku (15x21cm). Śpiwory puchowe typu GT II o wygodnym kroju zawierające powyżej 600 g puchu zapewniają komfort także przy niższych temperaturach, a GT II 900 nie zawiedzie nas nawet zimą, czyli z powodzeniem można dokonać zakupu z perspektywą wypraw zimowych.

Wszystkie oferowane podczas wyprzedaży śpiwory puchowe są w wersji Dry. Materiał MicroDry dobrze sprawdza się tam, gdzie można zetknąć się z kondensacją wody lub deszczem, na kajakach, żaglówkach i przy noclegach "pod chmurką".

Wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Yeti
No valid database connection Table 'yeti2.jos_ip2nationCountries' doesn't exist SQL=SELECT t.code , t.country FROM jos_ip2nationCountries t WHERE t.code='us'

Solution Graphics

Copyright © 2004-2016 Wszelkie prawa zastrzeżone www.yeti.com.pl
Kontakt: Webmaster